ارور H1 در یخچال فریزر اسنوا 810

ارور H1 در یخچال فریزر اسنوا 810

09130279241

علت ارور H1 در یخچال فریزر اسنوا 810  بیشتر عدم برودت داخل کابین یخچال فریزر است. زمانی که سنسور محیطی یخچال یا فریزر تشخیص می دهد که سرما داخل این کابین وجود ندارد این ارور را نمایش می دهد. ارور h1 بیشتر زمانی که یخچال تازه تعمیر شده و سنسورهای محیطی گرم هستند دیده می شود. ممکن است به مدت نیم ساعت یا یک ساعت به همین صورت چشمک زده و ارور بزند و بعد از بین می رود. پس H1 یک اروری هست که مربوط به دمای داخل کابین است و عدم برودت داخل یخچال فریزر اسنوا مدل۸۱۰ باعت می شود ارور H1 بزند. 


علت عدم برودت یخچال فریزر اسنوا

حال به این موضوع می پردازیم که علت عدم برودت یخچال فریزر اسنوا چیست؟

این عدم برودت عوامل بسیار زبادی می توان داشته باشد.

یکی از این عوامل عدم گاز در یخچال فریزر است. زمانی که یخچال فریزر شما دچار نشتی گاز بشود به مرور زمان باعث می شود که گاز از داخل یخچال فریزر تخلیه شود و از سرما بیوفتد و ارور بدهد.

زمانی که یخچال فریزر شما به صورت اتوماتیک روی حالت برفک زدایی نرود و برفک بزند نیز این ارور را نشان می دهد.

نمایندگی اسنوا در اصفهان

زمانی که فن یخچال فیریز خراب باشد و سرما سیر کوله نشود و امکان دارد یخچال شما از سرما بیوفتددو مجدادا ارور میدهد

یکی از عوامل دیگر آن را می توان بدلیل خرابی میکروسوییچ گفت. زمانی که میکرو سوییچ درب ها مشکل پیدا بکند باعث می شود فن یخچال فریزر داخل مدار نیاید و در نهایت یخچال فریزر از سرما بیوفتد.

خرابی کمپرسور، خرابی برد، خرابی المان ها ی بین کمپرسور و برد که باعث می شود کمپرسور شروع به کار نکند و باعث می شود دستگاه شما ارور h1 بزند.

یکی دیگر از عوال ارور یخچال فریزر اسنوا این است که درب یخچال برای مدت زمان زیادی باز بماند و سرمای داخل کابین خارج بشود. این هم باعث ارور h1 می شود.

اگر فن کندانسور که در کنار موتور قرار دارد مشکل پیدا بکند این هم می تواند یکی از عوامل ارور باشد.

یکی دیگر از عوامل می تواند گذاشتن غذای گرم داخل یخچال فریزر باشد. 

 

پس همانطور که در ابتدای مطلب هم اشاره کردیم  ارور H1 در یخچال فریزر اسنوا 810 مربوط به زمانی است که سرمای داخل یخچال کم شده و هر عاملی که پیش بیاید و یخچال ایجاد برودت نکند ممکن است این ارور را ببینید. 

از آنجاییکه عوامل متعددی باعث بروز این مشکل می شود پس نیاز به بررسی و بازرسی کلی قطعات یخچال می باشد که باید به صورت موشکافانه باشد.